LASTE SÜNNIPÄEVAD

Osavõtjate arv, aeg ja ürituse kestvus ei ole piiratud.  Töötoa hind alates € 200.-. Selle summa eest saab maalida nõusid, mis on valged või on kontuurid Helina Tilk poolt ette joonistatud. Iga ese on unikaalne. Võite tellida vastavalt sünnipäevalapse soovidele ka mingi erilise teema, näiteks hobustega nõud. Muidugi saab eelnevalt tutvuda ka olemasolevate nõudega. Et saaksite ülevaate kui palju ja milliseid esemeid saaks kokkulepitud summa eest maalida, vaadake hinnakirja. Töötoa hind sisaldab ka kohvi, tee, kerged joogid ja küpsised. Sünnipäevalapsele on minu poolt ka väike kingitus. Selleks oleks hea teada sünnipäeva lapse nime. 

Kursuse ajal õpetan kasutama portselani värve ja erinevaid tehnikaid. Kuna piltide piirjooned on eelnevalt ette põletatud, siis mingeid riske ei ole, kõik esemed tulevad ilusad välja ja neid saab igapäevaselt kasutada. Aega kulub enamasti paar tundi, aga ma olen abiks täpselt nii kaua, kui vaja läheb.

Kui maalimine on läbi saanud, siis sünnipäev veel ära ei lõpe. Lapsed saavad lõbutseda ja vanemad kohvitada, aega on piiramatult.

Koogid ja söögid võib tuua varem kohale. Nõud on kohapeal olemas.

Kuna maalitud esemed tuleb põletada 800 kraadises kuumuses, saab valmis asjad kätte järgmisel tööpäeval.

 

Lasteüritusi ja sünnipäevasid korraldame aadressil Sihi 37a, Rahumäel.

TÖÖVAHENDID & CATERING

HINNAKIRI

Töötubade ja

vahendite hinnakiri

MENÜÜ

Catering ja

retseptid